leták + texty

 

Pro účastníky našeho programu jsme níže připravili základní informace o našem programu do školního a obecního rozhlasu, nebo zpravodaje.

 

 

 

školy:

Drazí žáci/studenti, naše škola se zapojila do ekologického programu na sběr použitých inkoustových cartridgí a laserových tonerů z tiskáren. Sběrný box pro recyklaci je umístěn v ekologickém koutku naší školy. Myslete ekologicky a přineste použité cartridge a tonery do naší školy. Nevhazujte je prosím do komunálního odpadu.

 

obce:

Vážení spoluobčané, naše obec se zapojila do ekologického programu na sběr použitých inkoustových cartridgí a laserových tonerů z tiskáren. Sběrný box pro recyklaci je umístěn v ekologickém koutku našeho Obecního úřadu. Myslete ekologicky a přineste použité cartridge a tonery na naši obec. Nevhazujte je prosím do komunálního odpadu. Odevzdání je zdarma.

 

obec a škola:

Vážení spoluobčané naše obec a škola se zapojili do ekologického programu na sběr použitých inkoustových cartridgí a laserových tonerů z tiskáren. Sběrný box pro recyklaci je umístěn v ekologickém koutku. Myslete ekologicky a přineste použité cartridge a tonery na naši obec. Nevhazujte je prosím do komunálního odpadu. Odevzdání je zdarma.


 

 

 


           


 

 

 

 

Stáhnout v pdf:


© 2010 Cart4Future s.r.o.